RK73H2ERTTD1182D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1182D
JLCPCB Part #
C5726082
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS