RN73R1JTTD93R1A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD93R1A10
JLCPCB Part #
C2572306
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS