SG73P1ERTTP912G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP912G
JLCPCB Part #
C6221100
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS