RN73R2BTTD1270F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1270F50
JLCPCB Part #
C2531317
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS