RN73R1JTTD79R6B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD79R6B10
JLCPCB Part #
C2564405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS