RM06F1623CT
MFR.Part #
RM06F1623CT
JLCPCB Part #
C3955839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS