RN73R1JTTD70R6B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD70R6B10
JLCPCB Part #
C2564511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS