RK73G1HTTC4700F
MFR.Part #
RK73G1HTTC4700F
JLCPCB Part #
C2582497
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS