RN73R1JTTD7592D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD7592D100
JLCPCB Part #
C4221521
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS