RK73H2ERTTD7873F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ERTTD7873F
JLCPCB Part #
C6649708
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS