RN73R1JTTD69R8D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD69R8D100
JLCPCB Part #
C2496945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS