ERA-3VEB4992V
MFR.Part #
ERA-3VEB4992V
JLCPCB Part #
C1861803
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS