RN73H1JTTD20R5F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD20R5F25
JLCPCB Part #
C4335149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS