RN73R1JTTD6903D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD6903D100
JLCPCB Part #
C2496462
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS