RN73H2BTTD56R0B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD56R0B50
JLCPCB Part #
C2556999
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS