RN73H2BTTD62R0C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD62R0C50
JLCPCB Part #
C4186905
Description
250mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS