RN73R1JTTD2843B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2843B25
JLCPCB Part #
C2507455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS