SG73S1JRTTD5360F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD5360F
JLCPCB Part #
C5915366
Description
-55℃~+155℃ 200mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS