SG73P2ERTTD1241D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1241D
JLCPCB Part #
C6222058
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS