RN73R1JTTD6651A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6651A25
JLCPCB Part #
C2567902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS