RN73R1JTTD6651F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD6651F25
JLCPCB Part #
C2497521
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS