TNPU060339K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU060339K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4210449
Description
-55℃~+125℃ 100mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS