RN73R1JTTD6571A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD6571A05
JLCPCB Part #
C4010183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.57kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS