RN73R1JTTD1181F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1181F10
JLCPCB Part #
C3937349
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS