RN73H1JTTD2911C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2911C25
JLCPCB Part #
C4342138
Description
100mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS