SG73S2ETTD4873F
MFR.Part #
SG73S2ETTD4873F
JLCPCB Part #
C4351794
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS