SG73S2E1RTTD6980F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6980F
JLCPCB Part #
C6222375
Description
-55℃~+155℃ 1W 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS