RN73R1JTTD5762A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5762A25
JLCPCB Part #
C2566813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS