RN731JTTD5231D50
MFR.Part #
RN731JTTD5231D50
JLCPCB Part #
C4330093
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS