RN73R1JTTD4872F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4872F50
JLCPCB Part #
C2498100
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS