RN73H2BTTD4420D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4420D50
JLCPCB Part #
C4025320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS