RK73H2HTTE47R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE47R0F
JLCPCB Part #
C2581008
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS