RN73R1JTTD4752F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4752F10
JLCPCB Part #
C2534530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS