RN73H1JTTD47R5F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD47R5F50
JLCPCB Part #
C4198672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS