SG73S1JRTTD560G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD560G
JLCPCB Part #
C5894818
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS