RN73H1JTTD5300C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5300C50
JLCPCB Part #
C3918176
Description
100mW 530Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS