RN73R1JTTD46R4F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD46R4F25
JLCPCB Part #
C4346993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS