RN73H1ETTP2291C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2291C10
JLCPCB Part #
C4306260
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS