RK73G2BTTD28R0F
MFR.Part #
RK73G2BTTD28R0F
JLCPCB Part #
C6974736
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS