RN73R1JTTD4592D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4592D10
JLCPCB Part #
C3958823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS