RN73H1JTTD2771D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2771D25
JLCPCB Part #
C4275562
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS