RK73G1JTTD1372C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1372C
JLCPCB Part #
C4246161
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS