SG73S1JRTTD43R2F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD43R2F
JLCPCB Part #
C7360403
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS