RN73R1JTTD40R7B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD40R7B50
JLCPCB Part #
C4352804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS