RN73H2BTTD7233D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD7233D10
JLCPCB Part #
C4307468
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 723kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS