SR731JRTTD8R06F
MFR.Part #
SR731JRTTD8R06F
JLCPCB Part #
C6234789
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS