RN73R1JTTD40R7F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD40R7F50
JLCPCB Part #
C2495761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.7Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS