RN73R1JTTD3322F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3322F100
JLCPCB Part #
C2495533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS