ERJ-PB3D4642V
MFR.Part #
ERJ-PB3D4642V
JLCPCB Part #
C2082181
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS