CR0603-FX-8201ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-8201ELF
JLCPCB Part #
C2076724
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS